У Черкасах вручили нагрудні знаки добровольцям

У Черкасах вручили нагрудні знаки добровольцям
в Новини

У День українського добровольця, який встановлений 14 березня, в обласному центрі поклали квіти до підніжжя одного з меморіальних комплексів та нагородили захисників медалями.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

 – Кожен із добровольців – справжній патріот, вмотивований і сильний воїн. Це люди, які можуть бути без бойового досвіду, але ними рухає безкорислива любов до Батьківщини, які найбільше за все прагнуть захистити своїх дітей, свої родини, свої міста, свою Україну. І зараз добровольці – це вся наша країна, яка монолітом стоїть проти російського агресора. Всі разом ми докладаємо титанічних зусиль, аби перемогти, а майбутнє в Україні було вільним та під мирним небом, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Під час офіційних заходів добровольцям із Черкас, які несуть службу в різних підрозділах та виконують різні бойові завдання, вручили нагрудні знаки «За мужність і героїзм» та медаль «За сумлінну працю». 

Нагадаємо, День українського добровольця запровадили 2017 року в річницю формування першого добровольчого батальйону. Саме 14 березня 2014-ого понад 500 учасників Самооборони Майдану прибули на полігон у Нових Петрівцях для військової підготовки та участі в боях на Донбасі, що тоді насувалися.

Читайте також: Захисників із Чорнобаївщини нагородили орденами “За мужність” посмертно