Поширити

У Черкасах встановили ще один гідрант

У Черкасах встановили ще один гідрант

Сьогодні в центрі Черкас, на перехресті Хрещатика та Святотроїцької, працівники КП “Черкасиводоканал” встановили ще один пожежний гідрант.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Це допоможе рятувальникам швидше отримати доступ до води в разі пожежі чи надзвичайної ситуації.

Читайте також: Стіну памʼяті, присвячену полеглим на фронті випускникам, відкрили в черкаській школі

Реклама