У Черкасах уже видали близько 2500 карток містянина

У Черкасах уже видали близько 2500 карток містянина
в Новини

У Черкасах розпочали видавати жителям міста “Картки черкасця” – банківські платіжні карти із NFC-технологією, які використовують для здійснення оплати проїзду.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

У міській раді наголошують, що видача «Карток черкасця» – це черговий етап реалізації транспортної реформи у Черкасах. Тож наразі втілюють перший етап проєкту, на якому її власники зможуть користуватися нею як проїзним документом.

«Картка  черкасця» – важливий і корисний інструмент як для міської влади, так і для громадян. Вона одночасно є проїзним документом, платіжною карткою та матеріальним носієм персональних даних утримувача картки й підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг. Міській владі це дає широкі можливості для збору аналітичних та статистичних даних, які дозволять оптимізувати транспортну систему Черкас», – відзначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Встановивши мобільний додаток банку “МТВ 360”, можна моніторити будь-які платіжні операції по картці. Також у додатку “Смарт Сіті” можна відслідковувати історію своїх подорожей, і у разі виникнення питань подзвонити на гарячу лінію.

При відкритті рахунку картка йде з “нульовим балансом”. Клієнт самостійно може поповнити її для власних потреб.

– Ми зараз працюємо над тим, щоб картка наповнювалася новими сучасними сервісами та перевагами. Більш того, ми найближчим часом надамо можливість швидко оформлювати картку та взаємодіяти з банківськими сервісами завдяки засобам віддаленої ідентифікації за допомогою Дія та Liveness, – зауважив Голова правління МТБ Банку Юрій Кралов.

У міській раді зазначають, що окрім оплати за проїзд та засвідчення пільги на такий проїзд, в наступному місяці власники картки зможуть отримати 5% кешбеку у низці торгових мереж (“Волошкове поле”, Моллі), у мережі аптек “МЕДІТ-М2”, “ГАЛА АПТЕКА”,  “АПТЕКА 03”, деяких закладах громадського харчування.

“МТБ Банк”, який видає картки, планує відкрити відділення у Південно-Західному районі, в районі Хімселища та на Митниці до середини літа цього року.

Нині картку можуть отримати всі громадяни, що зареєстровані у місті Черкаси, за адресами:

  • Черкаська міська рада – вул. Байди Вишневецького, 36;
  • департамент соціальної політики – бульвар Шевченка, 307;
  • відділення №1 МТБ Банк – бульвар Шевченка, 224;
  • центр обслуговування громадян – вул. Благовісна, 170.

Для її отримання потрібно попередньо записатись у ЦНАПі.

Час роботи точок видачі: пн-пт 8:30-17:30, 0-800-500-255, тех. підтримка транспортної картки: 0675741088.

Поповнити картку можна безкоштовно у відділеннях МТБ Банку та у більш ніж 46 000 термінальній мережі партнерів по всій Україні (Sistema, City24, 2Click, Easypay, IBOX).

Більше інформації про транспортну картку можна дізнатися за покликанням: https://www.facebook.com/STTcity/.