У Черкасах викрито організовану групу, яка займалася збутом амфетаміну

У Черкасах викрито організовану групу, яка займалася збутом амфетаміну
в Новини

Повідомлено про підозру трьом членам організованої групи, які на території міста Черкаси незаконно придбавали, перевозили, зберігали з метою збуту та збували амфетамін.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Місцевий житель організував злочинну групу, до складу якої залучив жителів міста Черкаси, в тому числі тих, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу психотропних речовин.

Організатор особисто придбавав заборонену до обігу речовину, підготовлену до збуту та розфасовану в поліетиленові пакетики, після чого передавав її іншим членам організованої групи для подальшого продажу. Збут психотропної речовини відбувався на вулицях міста.

Водночас для незаконної реалізації психотропної речовини організатором були залучені особи, які в силу наявних у них психічних розладів не усвідомлювали значення своїх дій.

Матеріали стосовно таких осіб виділено в окремі провадження та скеровані до суду клопотання про застосування щодо них примусових заходів медичного характеру.

Наразі судом розглядається клопотання про тримання під вартою організатора злочинної групи.

Одному із членів організованої групи обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави на суму 198 тисяч гривень.

Щодо іншого учасника злочинного угруповання запобіжний захід не обирався, оскільки він відбуває покарання у вигляді позбавлення волі за вчинення інших злочинів.

Читайте також: На Черкащині судять чоловіка, який вбив свою дружину