У Черкасах висадили крупноквіткові магнолії та дуби (ФОТО)

У Черкасах висадили крупноквіткові магнолії та дуби (ФОТО)
в Новини

У Черкасах у сквері “Юність” та парку “Молодіжний” висадили дерева.

Про це повідомили в пресслужбі КП “Дирекція парків”.

Сквер «Юність» поповнили новими деревами у межах ідеї створення цілого саду магнолій. Висадили понад 10 саджанців, які зацвітуть жовтими, рожевими та бордовими квітами.

А в парку “Молодіжний”, що поряд із Долиною троянд, у межах Всеукраїнської акції “Дуби Шевченка єднають Україну” за ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів висадили 27 саджанців дубів. Їхня кількість символізує кожну область України, міста Севастополь та Київ.

Як зазначив директор КП «Дирекція парків» Геннадій Шевченко, посаджені дерева огородять спеціальною сіткою, щоб убезпечити від необережних відвідувачів та механічних пошкоджень.

«Наше комунальне підприємство щодня кваліфіковано та сумлінно працює над тим, щоб парки та сквери міста були чистими, охайними та доглянутими. У Черкасах вже є кілька символічних алей, таких як Алея внутрішньопереміщених осіб у парку Сосновий бір. А Тарас Шевченко – наш земляк, український пророк, тому добре, що в місті буде і така алея із таких могутніх дерев», – зазначив Геннадій Шевченко.

Читайте також: У Черкасах триває тиждень благоустрою