У Черкасах за Кубок міського голови змагалися танцівники з усієї України (ФОТО, ВІДЕО)

У Черкасах за Кубок міського голови змагалися танцівники з усієї України (ФОТО, ВІДЕО)
в Відео, Новини, Спорт, Фото

Близько тисячі танцівників змагалися за Кубок міського голови цими вихідними в палаці спорту “Будівельник” на щорічному Всеукраїнському фестивалі та змаганнях із сучасник танців «Весняний вітер». Рівно чверть століття тому в Черкаси вперше з’їхалися танцівники з усієї України, щоб позмагатися за звання найкращого. За цей час свої таланти продемонстрували близько 25 тисяч танцівників з різних куточків країни. 

IMG_7234 (1)

DSC07610

IMG_7240


– Цей фестиваль унікальний. Унікальність його в тому, що в цьому році ми відзначаємо його 25-ту річницю, 25 років танцівники України приїздять в місто Черкаси, щоб продемонструвати рівень своєї танцювальної майстерності, – сказав Олександр Гладиш, керівник ГО “Асоціація сучасного та естрадного танцю України”. – Всім танцівникам хочу побажати легкого паркету, яскравих виступів, а суддям – об’єктвиної роботи.

IMG_7191

Цьогоріч танцівники боролися за Кубок міського голови у найрізноманітніших танцювальних стилях, таких як як диско, диско-слоу, диско-фрістайл, джаз-фанк, хіп-хоп, хаус, техно, денс-поп, брейк, танцювальне шоу, джаз, модерн, вакінг та інших.

– Для нас велика честь приймати турнір такого рівня, – під час урочистого відкриття фестивалю сказав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – Найголовніше в житті – це наші діти. І я без перебільшення можу сказати, що тут, в цій залі, зібралося майбутнє України. Тому бажаю всім танцівникам яскравих емоцій та перемог! А ми з радістю зустрінемо вас і у наступних роках.

IMG_7135

На змагання приїхали танцівники з Києва, Одеси, Харкова, Кропивницького, Чорноморська та, звичайно, Черкаси були представлені безліччю танцювальних колективів.

53014742_2063791987002201_5954457876519976960_n

IMG_7091

Організаторами фестивалю є Всеукраїнська громадська організація Асоціація сучасного та естрадного танцю України, позашкільний навчальний заклад «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради, Народний художній колектив сучасної хореографії «Вікторія». Фестиваль проходить за підтримки Черкаської міської ради.

*У матеріалі використані фото прес-служби Черкаської міської ради