До кінця війни: в Черкасах заборонили гучні автомобілі та мотоцикли

До кінця війни: в Черкасах заборонили гучні автомобілі та мотоцикли
в Новини

На території міста Черкаси заборонили рух транспортних засобів, що створюють значний шум. Відповідне рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомили на сайті Черкаської міської ради.

«Із початку введення воєнного стану в жителів міста побільшало нарікань щодо випадків руху транспорту, який створює сильний шум, наприклад, мотоциклів або автомобілів, а також транспортних засобів, водії яких застосовують агресивне водіння. Окремі громадяни сприймають такі звуки, як переміщення військової техніки або застосування боєприпасів. Зважаючи на це, необхідно заборонити рух такого транспорту в Черкасах до припинення воєнного стану», – зазначає голова комісії Сергій Тищенко.

Інспектори патрульної поліції Черкаської області у разі виявлення таких випадків на території міста Черкаси примусово вилучатимуть і забиратимуть на спеціальний майданчик такі транспортні засоби:

  • ті, які використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямострум», інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач;
  • водії яких застосовують агресивне водіння;
  • водії яких позбавлені рішенням суду права керування транспортними засобами.