У Черкасах зафіксовано вісім нових випадків захворювання на коронавірус

У Черкасах зафіксовано вісім нових випадків захворювання на коронавірус
в Новини

Сьогодні, 28 березня, у Черкасах зафіксовано вісім нових випадків захворювання на коронавірус. Про це “ВиЧЕрпно” повідомила директорка Черкаської міської інфекційної лікарні Світлана Волгіна.

За її словами, наразі дітей серед числа хворих немає. Всі хворі, які потрапили до лікарні, знаходяться у стані середньої важкості.

Зазначимо, що 27 березня до Черкаської міської інфекційної лікарні було госпіталізовано хворого на коронавірус чоловіка із Кам’янського району. Зараз він знаходиться у стані середньої важкості. Коло контактних осіб встановлене.

Окрім того, сьогодні управлінська компанія “Нова якість” розпочала дезінфекцію приміщень, в яких мешкали хворі на коронавірус.

– Наші дезінфектори відразу виїхали на вказані об’єкти. Дезінфікують всі поверхи будинків, ліфти та прилеглу територію двома розчинами. Перший – на основі хлору, другий – срібла, – говорить засновник управлінської компанії “Нова Якість” Андрій Бортник.

Команда дезінфекторів щоденно продовжує знезаражувати зупинки громадського транспорту, тролейбуси, таксі, приватні авто та частину приміщень магазинів.

Раніше ми писали, що другою особою, у якої виявили коронавірус на Черкащині, стала дружина 39-річного жителя села Родниківка Уманського району, у якого попередньо діагностували це захворювання.

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 28 березня в Україні 311 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 8 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослих, 1 дитина). За добу було зафіксовано 93 нові випадки.