У Черкасах запрацював онлайн-проєкт для дошкільнят “ЧЕ-садочок” (ВІДЕО)

У Черкасах запрацював онлайн-проєкт для дошкільнят “ЧЕ-садочок” (ВІДЕО)
в Новини

Відділ іміджевих проєктів Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР спільно з нашим інтернет-виданням запускають цикл тематичних програм, присвячених окремим дошкільним предметам – математиці, читанню, малюванню, руханці тощо.

Кожна така програма складатиметься із 5-6 випусків, учасниками яких стануть вихователі разом із дітками. В кожному випуску діткам у ігровій формі надаватимуть необхідний навчальний матеріал, який можна буде переглядати у зручний для дітей і батьків час.

За словами заступниці міського голови Черкас Анастасії Чубіної, участь у проєкті беруть дев’ять дошкільних закладів міста, а всього таких випусків планується близько 50-ти і виходитимуть вони щотижнево. А головне, що всі черкаські дітки, незалежно від їх сьогоднішнього місцезнаходження, зможуть знову опинитись у своєму дитячому садочку та підготуватись до важливого етапу їхнього життя – школи.

«З огляду на те, що дитячі садочки міста не працюють з початку війни, але навчатись та розвиватись малечі потрібно, особливо тим, хто буде в цьому році йти до школи, було вирішено запровадити унікальний навчальний онлайн-проєкт «ЧЕ-садочок». Завдяки ньому дітлахи навчатимуться разом зі своїми вихователями, будуть бачити знайомі іграшки та кімнати, а відтак – опинятимуться у звичній атмосфері дитячого садочка, до якої вже звикли і якої їм так зараз не вистачає», – наголошує заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Отож, до вашої уваги, шановна малеча та її батьки, перший випуск нашого спільного проєкту “ЧЕ-садочок”: