У Черкасах запрацював молодіжний Ambros Hub

У Черкасах запрацював молодіжний Ambros Hub
в Новини
Молодіжний хаб імені Сергія Амброса відкрили в приміщенні колишньої тютюнової фабрики, що на вул. Благовісній, 170. Центр дозвілля облаштували на четвертому поверсі. Його розподілили на дві частини – зону відпочинку та конференц-зону, яка вміщуватиме близько 150 осіб. На відкритті заклали ще й «капсулу часу» з посланнями до прийдешнього покоління.
Лист у майбутнє написав і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який взяв участь у відкритті Ambros Hub. Каже: роботи з реконструкції приміщення втілювали коштом бюджету.
– Коли вперше почув про цю ідею, то переконався, що наше місто патріотичне, самовіддане, перспективне. Наші хлопці завжди на передовій: як на фронті, так і в мирному житті, – прокоментував міський голова. – Переконаний, що це місце стане платформою для серйозних дискусій та змістовного дозвілля. Ми й далі працюватимемо над тим, аби відкривати подібні заклади для громади.
Водночас Анатолій Васильович наголосив, що міська влада поволі втілює концепцію розвитку громадського простору в приміщенні колишньої тютюнової фабрики. Свого часу це було однією із умов передачі цієї будівлі.Саме 18 лютого минає чотири роки з дня загибелі молодшого лейтенанта Національної гвардії України, військовика полку «Азов» Сергія Амброса, пам’яті якого створили молодіжний хаб. На той час йому було всього лиш 24 роки. Хлопець віддав життя у боях за Широкине. На початку заходу його та всіх полеглих за Україну вшанували хвилиною мовчання.Як розповів громадський активіст Дмитро Кухарчук, над створенням такого дозвільного центру працювали майже півроку. Утім, ідея зародилася значно раніше – ще під час служби із Сергієм в «Азові».

– У одній частині хабу люди зможуть приходити, аби спілкуватися й приємно проводити час. У іншій – ми проводитимемо кінопокази, літературні, науково-дискусійні клуби, стендапи, концерти, – говорить Дмитро. – Ми намагаємося створити альтернативу для української молоді, аби вона розвивалася, зокрема й інтелектуально.
Одну зі стін центру прикрасили графіті. На ньому відобразили події на Майдані в ніч проти 18 лютого 2014 року. Символічну стрічку, яка ознаменувала відкриття молодіжного хабу, разом із Дмитром Кухарчуком перерізав батько Сергія Амброса. Він подякував усім за пам’ять до сина.
– Щиро вдячний міській владі та всім тим, хто доклав зусиль до створення цього місця. Це чудова данина пам’яті про Сергія. Сподіваюся, що Ambros HUB допоможе витягти нашу молодь із вулиць, – зазначив він.
Насамкінець учасники переглянули фільм про загиблого Сергія Амброса. Над його створенням працювала команда черкаських медівників Марія Голуб, Ігор Скуцький та режисерка монтажу з Києва Ірина Юрченко.
IMG_6173_2
IMG_6185_2
Про це інформує офіційний сайт міської ради

Реклама