У Черкасах затвердили Програму розвитку дизайну міського середовища та зовнішньої реклами

У Черкасах затвердили Програму розвитку дизайну міського середовища та зовнішньої реклами
в Новини

Черкаський міськвиконком погодив проект рішення міськради «Про затвердження Програми розвитку дизайну міського середовища та зовнішньої реклами у м.Черкаси на 2022-2024 роки». Про це повідомили на сайті ЧМР.

Як пояснив начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук, така необхідність виникла у зв’язку з тим, що термін дії попередньої програми завершився. За попередні роки була успішно реалізована низка заходів: придбано та встановлено міні-моделі архітектурних пам’яток «Будинок братів Цибульських», «Палац одружень», «Будівля по вул. Хрещатик, 251», «Будівля по вул. Хрещатик, 214», придбані і встановлені садові лавочки, реалізовано попередньо розроблені дизайн-проєкти елементів благоустрою «Лава закоханих», «Ліхтар закоханих», проведено конкурс на кращу концепцію меморіального комплексу пам’яті загиблих воїнів АТО, встановлено елементи благоустрою-вказівники та ін.

На фінансування цієї програми у 2022 році у департаменті архітектури просять виділити 1,8 млн грн.

«В результаті реалізації програми очікується досягнення покращення міського середовища засобами дизайну, які нададуть можливість максимально впорядкувати міське середовище, покращити його благоустрій, створити комфортні умови життя для жителів та гостей міста», – зазначив Андрій Поліщук.

Заступник міського голови Павло Валенчук також запропонував у рамках програми встановити у Черкасах 3-D моделі карти міста, які б допомагали людям із вадами зору краще орієнтуватися у місті.

Цю програму тепер мають затвердити депутати на сесії міськради.