У Черкасах завжди можна «Подарувати дитині радість»

в Благодійність Новини

Соціальний проект «Подаруй дитині радість» у Черкасах стартував ще у 2012 році, коли ініціаторка проекту Яна Лаврусенко почала збирати кошти для подарунків дітям-іменинникам, які перебувають у притулку «Теплий дім», пише «Нова доба«.

Сама ідея проекту вітання на день народження і втілення мрії дитини, належить американцю Денісу Соєру. Спочатку майже всі подарунки презентували іноземці. Поступово і українці почали цікавитись цим проектом. Яна вже кілька років поспіль шукає спонсорів, щоб подарувати дітям, від яких відвернулася доля, частинку добра і побачити радість у їхній оченятах.

Волонтерка Анна Дума також вирішила приєднатися до цього проекту.

– Якось мені спала на думку ідея зробити це у форматі оголошень через соцмережу «Фейсбук». Спочатку ми дізналися, хто з дітей про що мріє отримати на день народження. Потім список надрукували в соцмережі. І це спрацювало – буквально за кілька годин «розібрали» іменинників. Тоді бажаючі або купували подарунки або перераховували кошти, щоб покупку дарунків зробили ми, – розповідає волонтер. – Минулої осені ми почали працювати саме у такому форматі. Охочих стати «чарівниками» для діток було достатньо і на новорічні свята, та і потім також. Але вже у травні бажаючих стало дуже мало, – каже Анна.

Наразі у «Теплому домі» є близько сімдесяти дітей. Суть навіть не в тому, щоб придбати якусь іграшку чи річ, а дати дітям розуміння того, що буває в житті погане, але є і добре. Особливо це актуально для старших вихованців.

Також у притулку зараз проживає ціла сім’я – аж четверо дітей.

– Найстаршому брату виповнилося нещодавно 18, найменшій дівчинці – 4 рочки. Дуже розумні діти, опинилися в притулку не так давно, якісь негаразди трапилися у сім’ї,– розповідає Анна Дума. У нас виникла ідея подарувати старшому брату велосипед. Він стане у пригоді хлопцеві – можна буде і на навчання добиратися (в ЧНУ ім. Богдана Хмельницького), і навідувати своїх молодших братів-сестер, і навіть возити їх на прогулянку, якщо згодом придбати дитяче сидіння до велика. Та, на жаль, ідея поки що лишається лише ідеєю. Ми дізналися, що на придбання велосипеда потрібно десь близько семи тисяч гривень. Наче б і сума не така й велика, – розмірковує Анна, – а знайти її поки що не вдається. Тож сподіваємося, що все-таки знайдеться спонсор, і велик для Віталіка ми купимо, – сподівається активістка.

Хто бажає приєднатися до проекту, можна завжди подивитися в фейсбуці список побажань і придбати самостійно подарунок та передати або ж власноруч подарувати його дитині.

«Ви можете придбати подарунок та привітати іменинника особисто, прохання лише попередньо зв’язатися з кимось із нас та узгодити час (в діток є тихі година, школа, вони іноді хворіють ….) Або ж можете подарунки передати, для цього прохання також зв’язатися з нами» – йдеться у повідомленні на «Фейсбуці».

1526466613_32455306_1977737378964652_1597250813569269760_n

Телефони активісток для зв’язку:
Яна Лаврусенко 097 9333897
Анна Дума 097 9971299

Крім того, завжди актуальними є одяг, взуття, рюкзаки, парасольки тощо 
Адреса притулку: м. Черкаси, вул. Чайковського, 40

Можливо Вас зацікавить

Благодійність
Допомогу від благодійників отримав молодий чоловік, який травмував хребет під час пірнання
Благодійність
Благодійний фонд «Деликат» передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Благодійність
Важкі хвороби і бідність: черкащани звертаються по допомогу до благодійного фонду «Деликат» (ФОТО)