У Черкасах збирають гроші на реконструкцію літнього кінотеатру

в Новини

Літній кінотеатр у Ювілейному парку — ідеальне місце для проведення культурних та освітніх заходів у теплу пору року. На жаль, сьогодні стан цієї локації викликає у містян лише сум і розчарування.

Ініціативна група — Яна Балашова, Єлизавета Побиванець, Марина Богомазова та Марина Агеєва — взялися популяризувати серед черкасців ідею реконструкції літнього кінотеатру. Реалізація проекту зіткнулася насамперед із фінансовими труднощами. Вирішити їх дівчата намагаються за допомогою платформи “Черкаська мрія”, де стартував збір коштів, інструментів й інших ресурсів для проведення ремонту й купівлі устаткування, інформує сайт in.ck.ua.

Реконструкція літнього майданчика передбачає ремонт сцени, сходів, огорожі, пошиття подушок для лавок, купівлю нової стереосистеми. Підтримку проекту висловили голова “Дирекції Парків” Микола Бондаренко, будівельна компанія “Надія”, креативні художники “Республіки” та вже близько 20-ти небайдужих черкащан.

У планах — реконструкція сцени (для цього і просимо дошки). Стіни плануємо розмалювати, щоб було затишно та стильно. Зараз якраз шукаємо талановитих художників, щоб розробити новий ескіз. Хочемо зробити щось із головними воротами, поставити полички з книгами та різним стафом, а також посадити по зовнішньому периметру плющ, щоб через декілька років стіни вкрилися зеленою огорожею.

Лави ми залишаємо. Плануємо пофарбувати їх в інший колір, який пасуватиме новому дизайну кінотеатру. Щоб глядачам було зручно, на лави викладатимемо м’які подушки, із пошиттям яких нам вже зголосилися допомогти. У вихідні та дощові дні подушки зберігатимуться у спеціальному підсобному приміщенні за сценою.

Всі охочі можуть підтримати проект реконструкції кінотеатру в Ювілейному парку грошима, інструментами чи своєю участю в проведенні ремонтних робіт. Давайте разом робити Черкаси кращими!