У Черкасах збирають кошти для допомоги унікальній волонтерці

У Черкасах збирають кошти для допомоги унікальній волонтерці
в Новини

Громадська ініціатива «Нові Люди» закликає черкащан приєднатись до допомоги бабусі-волонтерці, що опікується дітьми-сиротами і військовими у АТО, але якій сьогодні самій критично потрібні кошти на операцію.

– Жінка, яка чи не кожен свій день присвячує допомозі іншим,  починає його з ін’єкції знеболювального, – розповідає лідер «Нових Людей»,  засновник ІТ-компанії «eKreative» Віктор Євпак.Валентина Кирилівна є одним із засновників і керівників обласного об’єднання товариства «Просвіта» і справжньою патріоткою: постійно допомагає дітям, сиротам,  активно збирає речі для фронту. Попри те, що їй самій сьогодні вкрай необхідна допомога:  кошти на ліки, знеболювальне, а головне – операцію на хребті. Частину коштів, необхідних для цього, «Нові люди» уже передали. Закликаємо черкащан допомогти врятувати цю непересічну людину.

Усю інформацію для допомоги жінці можна знайти у групі Нові Люди у мережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/964585350255236/?fref=ts.  Після появи у цій групі повідомлення про необхідність допомоги багатодітній родині «Нові Люди» за кілька днів зібрали половину коштів, необхідних для складної операції батькові 5 дітей.