У Черкасах змагалися бодігарди: як це було (ФОТО)

в Новини

Завершальний етап чемпіонатів із багатоборства тілоохоронців відбувся на полігоні в Оршанці 19 липня.

В останній день чемпіонату команди змагалися в трьох дисциплінах.

– На першій локації тілоохоронці обороняли від нападу терористів під час пішого супроводу. Потім команди змагалися у швидкісній стрільбі в різних положеннях. Один із співробітників стріляв стоячи, із коліна, лежачи, у динаміці з переворотом з виходу лінії атаки. Насамкінець бодігарди демонстрували ведення вогню по терористах з автомобіля, – сказав головний суддя чемпіонату, суддя міжнародної категорії Ігор Калінін.

suddya-1024x730

На Чемпіонаті змагалися команди не лише з України, а й з Молдови, Бангладешу, Азербайджану і країн Прибалтики.

— Для бодіградів важливо не лише вибороти перемогу. Учасники мають можливість довести собі та суперникам фаховість, а також отримати практичні поради від професіоналів, – зауважив голова федерації тілоохоронців Черкаської області Олександр Гурін.

gurin-1-1024x814

До організації спортивного заходу долучилися різні компанії. На змаганнях представили зразки військової зброї та кулестійкого бронескла.

– Сьогодні учасники детальніше ознайомитися зі зброєю. Охочі оглянули продукцію та навіть її протестували. Деякі види озброєння використовують у різних підрозділах українській армії, зокрема, в ЗСУ. Певні розробки ми знаходимо на відкритих платформах, однак маємо і значну кількість власних. Наприклад, веслова гвинтівка, хоч і нагадує зовні РД-10, однак це суто розробка нашої компанії, – сказав представник компанії «Укроп» Андрій Орєшин.

oryeshkin-1024x669

Представник підрозділу особистої безпеки суддів територіального управління Служби судової охорони в Харківській області Андрій Нехода зауважив, що команда вперше бере участь у чемпіонаті.

– Ми пройшли низку випробувань, зокрема: надання першої медичної допомоги потерпілому, прийоми рукопашного бою, супровід особи та подолання смуги перешкод. Вважаю, що з поставленими завданнями добре впоралися. На стрільбах команда також показала хороші результати. Мені подобається, що в межах змагань вдалося поспілкуватися із досвідченими бодігардами. Їхні поради та навички обов’язково знадобляться в подальшій професійній діяльності, – сказав Негода.

negoda-scaled-e1626706421951-1024x732

Бодігард із Румунії Лорант Виріш працює в сфері охорони понад п’ять років.

– Мені цікаво виконувати завдання в усіх дисциплінах. Однак першого дня я потягнув м’яз під час рукопашного бою, тому на завершальному етапі найважче було виконувати вправи зі стрільби. Вважаю, що такі змагання допомагають дізнатися всі тонкощі. До заходу долучилося чимало державних структур, а я працюю в приватній, тож дізнався багато нової та корисної інформації для себе, – сказав Виріш.

За rumuniya-1024x701

За інформацією «Нової Доби»

Можливо Вас зацікавить

Новини
На Черкащині підробляли сільськогосподарську хімію
Новини
Скільки черкаських шкіл зможуть працювати у «жовтій» зоні
Новини
У школах на Черкащині спецобладнення ідентифікує обличчя і контролює масковий режим