У Черкасах змагалися найсильніші гімнастки з усієї країни

в Новини

  Черкаси на день перетворилися на гімнастичну столицю країни. Наше місто прийняло традиційну всеукраїнську першість з художньої гімнастики. Змагання не звичайні. Їх присвятили пам’яті видатного черкаського тренера Людмили Насінник, інформує “Черкаський спорт”.

Черкаси перетворилися на столицю художньої гімнастики! Протягом двох днів в обласному центрі змагалися кращі гімнастки країни. Спортсменки визначали кращого на всеукраїнському турнірі пам’яті Людмили Насінник. Пам’ятні змагання проводять у Черкасах вже третій рік.

Кароліна, гімнастка: «Ми готувалися два-три дні. Навіть менше. За один день ми мали все це вивчити і вже ставати під музику. А так, найважче у нас на стрибках».

На паркеті юні спортсменки викладаються на повну. Демонструють низку складних елементів та синхронних постановок. Все, зізнаються, заради одного.

Анна, гімнастка: «Прославити Черкаси, ми дуже старалися зробити це.  Потрібно мати бажання і бути веселою».

Налаштовані на перемогу й вихованки черкаського клубу «Стиль». Всі п’ятеро – мітять лише на призові місця.

Марина, гімнастка: «Ми ставили ціль, що ми найкращі і ми будемо перемагати. Ми тренувалися дуже багато.

На сцені дівчатка підтверджують свої переможні наміри потужним виступом. Такі змагання, переконана їх тренер Наталія, є серйозним поштовхом для кожної спортсменки.

 Наталія Яценко, тренер: «Сидіти у залі – це одне. Виступає, тренується. Навіть якщо маленькі змагання. На такі великі змагання дитина вдягає купальник, робить макіяж, старається більше ніж на тренуваннях. Дитина вчиться виступати перед публікою».

Майже три сотні спортсменок із двадцяти команд. Кожна – захищає честь якогось міста. Серед найчисленніших збірних – команди Києва, Кіровограду, Дніпропетровська, Одеси та Черкас. Наймолодшій учасниці всього шість, кажуть організатори.

Ольга Макарова, співорганізатор змагань: «Це один із етапів відбору на чемпіонат України. Звичайно, за призи, успіх незначний але для декого це перший крок. У нас наймолодша учасниця 2011 року. По критеріям: оцінюємо вправи, елементи руху тіла та предметів і їхні помилки».

Найбільше суддів вразила майстерність спортсменок із Черкас, Києва та Дніпропетровська. Нині всі вони готуються вже до наступної зустрічі. Тепер уже на чемпіонаті України.