У Черкасах змагалися юні баскетболісти

У Черкасах змагалися юні баскетболісти
в Новини

У Черкасах завершився Всеукраїнський турнір з баскетболу серед хлопчиків 2004 – 2005 років народження. Змагання були організовані Черкаською школою КДЮСШ№1. У них взяли участь шість команд з Черкас та Києва. Як зазначають організатори, ці змагання були чудовою нагодою для хлопчаків та тренерів перевірити свої можливості перед стартом у наступному сезоні у ВЮБЛ. Від «Черкаських Мавп» у дводенних змаганнях узяли 3 команди, дві з яких представляли КДЮСШ №1.

Про це інформує сайт департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Змагання були присвяченні Дню захисту дітей та мали відповідну назву. За регламентом цього турніру команди були розбиті на дві групи, з кожної у півфінал виходило по дві команди.

Баскетболом хлопці цієї вікової групи займаються лише 8 місяців, відтак кожен турнір для них – це невеличкий іспит. Три з чотирьох півфіналістів турніру представляли знаний баскетбольний клуб. Третє місце здобула команда Олександра Лашко, яка у рейтинговому матчі боролася із київським “Слемом”. Київська команда “Слемом” йшла поза конкурсом. У фіналі ж змагань зустрілися „Черкаські Мавпи-04-КДЮСШ-1“ (тренер Ворона О.) та ще одна команда нашого клубу, яка на змаганнях мала назву „Черкаси“ (тренер Нечаєв М.). У доволі напруженому та емоційному матчі перемогу святкували підопічні Олександра Ворони – 34:24.

Після завершення змагань усі призери отримали нагороди, а кращі з них солодкі подарунки та індивідуальні призи. Кращих визначали у складі кожної команди, яка стала призером змагань.

Призери:

3 місце: “Черкаські Мавпи-04”, кращий гравець – В’ячеслав Мішин
2 місце: “Черкаси”, кращий гравець – Олексій Селіонов
1 місце: “Черкаські Мавпи-04-КДЮСШ-1”, кращий гравець – Нікіта Гречуха.

Як повідомили у Черкаській спеціалізованій школі I-III ступенів №28 імені Т. Г. Шевченка  більшість команди «Черкаси», яка посіла у турнірі ІІ місце, складають саме учні цієї школи: Цимбалюк Борислав, Жешко Максим, Парначов Даніл, Кузенков Дмитро, Богун Артем, Броварський Артем, Селіонов Олексій, Воробкало Олексій.