Сьогодні на засіданні виконавчого комітету в Черкасах ухвалили рішення “Про утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб”.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Це рішення приводить Раду, яка вже існує в місті, до відповідних вимог, які нещодавно затвердив Кабмін Типового положення.
Відтак міська влада прийматиме пропозиції від громадськості щодо охочих набути членства у цій раді. Очолювати її тепер буде представник ВПО, а не профільний заступник міського голови, як це було до цього у Черкасах. Така кандидатура також має бути подана громадськістю й затверджена рішенням виконкому.
При міській раді буде утворена робоча група, яка прийматиме документи від охочих увійти до складу ради.
Читайте також: Черкаси серед лідерів в Україні по підтримці Третьої штурмової бригади