У Черкасах знайшли підприємство, яке незаконно спалює шини

У Черкасах знайшли підприємство, яке незаконно спалює шини
в Новини

На закритій території посеред міста знайшли підприємство, яке спалює гуму без жодних дозволів, провокуючи шкідливі викиди. Відповідне відео на своїй сторінці виклав керівник черкаського Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.

Представники “Національного Корпусу” розповідають: зреагували на скарги місцевих жителів про постійний сморід та дим від горіння гуми просто серед міста, на вулиці Холодного Яру 73/1. На території так званого підприємства представники “Нацкорпусу” виявили склад шин та сліди їх горіння, а працівники, які знаходились на території, не змогли надати жодних дозволів чи документів, як і прокоментувати, яку діяльність вони здійснюють на цій території.

Таке “виробництво” – бомба сповільненої дії, оскільки вживані шини екологи класифікують як високотоксичні небезпечні відходи, у складі яких – понад 120 хімічних речовин (ізопрем, бутадієн, стирол та ін), здатні завдати здоров’ю непоправної шкоди, зокрема – спровокувати онкологічні захворювання.

Дмитро Кухарчук зазначає: планує звертатись до екологічної інспекції та виносити питання на сесію Черкаської міської ради.