В обласному центрі триває монтаж модульних укриттів. Перше вже звели біля будівельного гіпермаркету в Південно-Західному районі.
Про це повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Це спільний проєкт ОВА та міської влади, що спрямувала на це 15 млн грн.
“Усі керівники громад мають чітке завдання: нарощувати фонд захисних споруд. Не колись, а вже сьогодні. Однак є місця, де неможливо збудувати капітальне укриття з низки причин, водночас там концентруються люди. Саме на таких локаціях у Черкасах ми зводимо модульні укриття”, – відзначив Табурець.
Загалом таких по місту у межах пілотного проєкту буде 18.
Кожне таке укриття вміщує до кількадесят людей. Воно захищає від осколкових уражень і вибухової хвилі. Конструкції виготовляє одне з черкаських підприємств. За утримання укриттів відповідатимуть місцеві комунальники.


Читайте інші новини по цій темі: