У Черкаській інфекційній лікарні 47 пацієнтів, – Олег Стадник

У Черкаській інфекційній лікарні 47 пацієнтів, – Олег Стадник
в Новини

В Україні станом на 22:00 18 березня в Україні зафіксовано 16 випадків COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1) області та м. Київ (2), повідомляє МОЗ.

Читайте також: На час карантину у Черкасах хочуть зробити безкоштовним

проїзд у громадському транспорті для працюючого населення

Як зазначив на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук” директор Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник, зараз в інфекційній лікарні 47 пацієнтів. Із них восьмеро дітей. Із такими діагнозами: ОРВІ-3, ГРИП-9, ПНЕВМОНІЯ-9 (1 пацієнт у важкому стані). Підозра на коронавірус – у 5 черкащан.

Також Олег Стадник зазначив, лише з початку цього року за оперативними даними на різні пневмонії захворіли 398 людей.

Раніше ми писали, що під час відеозвернення президент України Володимир Зеленський повідомив, що 18 березня треба заборонити залізничне, авіа- та автобусне міжміське та міжобласне пасажирське перевезення, заборонити роботу метрополітенів. Міські перевезення можна здійснювати у режимі: до 10-ти осіб — у маршрутних таксі й таксі і до 20-ти осіб — у тролейбусах, автобусах, вагонах трамвая.

Нагадаємо, що виконком Черкаської міської ради проголосував за призупинення роботи всіх закладів, окрім аптек і продуктових магазинів. Згідно проєкту рішення, роботодавцям усіх форм власності рекомендують запровадити дистанційну форму роботи, також рекомендовано призупинити діяльність культових споруд (церкви, собори, храми). Аби здійснювати контроль за виконанням цього рішення, будуть залучати працівників Національної поліції та Управління інспектування. Контроль за виконання цього рішення було покладено на міського голову Черкас Анатолія Бондаренка.