У черкаській лікарні відкриють нове відділення екстреної медичної допомоги

У черкаській лікарні відкриють нове відділення екстреної медичної допомоги
в Новини

Уже зовсім скоро свої двері для пацієнтів відкриє нове відділення екстреної медичної допомоги у КНП «Третя Черкаська міська лікарня ШМД». Тут будівельні роботи вже на фінішній прямій.

«В умовах децентралізації КНП «Третя Черкаська міська лікарня ШМД» буде виконувати функції лікарні інтенсивного лікування (відповідно до медичної реформи – Черкаський госпітальний округ). Саме тому важливо було зробити реконструкцію приймального відділення з добудовою відділення екстреної медичної допомоги. Це допоможе забезпечити сучасні вимоги чинного законодавства щодо надання екстреної допомоги. Раніше відділення мало досить обмежені можливості. Тепер же, потрапляючи у лікарню, людина одразу буде опинятися в гарних умовах та відчувати, що тут про неї дбають – це вже половина успіху лікування», – говорить заступник директора 3-ої лікарні Віталій Григор’єв.

У Третій міській лікарні розширили приймальне відділення, утеплили зовнішні стіни і покрівлю, замінили вікна на металопластикові зі склопакетами, виконали мережу освітлення. Додатково тут створять 12 ліжко-місць. У оновленому відділенні працюватиме 5 лікарів.

Загальна вартість проекту становить 7,6 млн.грн. Нагадаємо, що реконструкція цього відділення відбулася в межах президентської програми «Велике будівництво».

Як розповідає заступниця голови Черкаської обласної адміністрації Лариса Кошова, черкаська лікарня стала однією із восьми в області, де оновили та оснастили сучасним обладнанням відділення екстреної медичної допомоги завдяки співфінансуванню із державного бюджету.

«Для повноцінної роботи відділення вже   закуплене й нове обладнання. Це електрокардіограф, кисневі концентратори, монітори пацієнта, апарат ШВЛ, апарат УЗД, – прокоментувала посадовиця. – Створенням ось таких відділень ми хочемо мінімізувати стрес пацієнта від перебування в лікарні, усі пацієнти можуть розраховувати на захист та відновлення свого здоров’я».

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко підкреслює:

«Поява такого відділення у форматі екстреної медичної допомоги – це крок уперед до європейської медицини. І сьогодні наше завдання в цей непростий час – оберігати та лікувати черкасців, створювати для цього сучасні умови. Якісна медицина в Черкасах – одна зі стратегічних цілей в роботі моєї команди. Життя та здоров’я наших жителів – найважливіше!»

У нових умовах відділення екстреної медичної допомоги працюватиме в екстреному цілодобовому режимі 24/7.

Як додає завідувач відділенням екстреної медичної допомоги Микита Савельєв, пацієнти в невідкладних станах будуть доставлятися безпосередньо до відділення, перебуватимуть до доби на діагностичних ліжках, де буде проведений весь спектр обстежень, надана невідкладна допомога і відправка у профільне відділення після встановлення остаточного діагнозу.

«Тут можна буде проводити УЗД-дослідження, фібро-гастроскопію, моніторинг життєвих функцій і стабілізацію життєвих показників. Раніше пацієнти перебували в коридорі, очікували, поки їх оглянуть, підійде лікар, а тепер вони будуть знаходитися на комфортних ліжках, де буде проводитися діагностичний процес. Це значно покращить комфорт пацієнта та роботу лікарів і персоналу», – зауважує він.

lik1

lik3

lik2

Читайте також: У Черкаській обласній лікарні запрацювало відділення екстреної медичної допомоги