В одному із медичних закладів області запрацювала сучасна киснева станція. Воно безперебійно забезпечуватиме потребу пацієнтів у медичному кисні.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.
Таке підсилення для Черкащини надали міжнародні партнери. Зокрема, відокремлений підрозділ Угорської екуменічної служби допомоги в Україні. Усе це – в межах реалізації проєкту «Підвищення стійкості українського сектору охорони здоров’я до боротьби з COVID-19».
Як розповіла перша заступниця начальника Черкаської ОВА Наталія Кравченко, Черкащина стала однією із трьох областей, де реалізовували такий проєкт.
Читайте також: “Сад моєї душі”: у Черкасах стартувала виставка