У Черкаській області лауреати Симоненківської премії отримали 50 тис. грн

У Черкаській області лауреати Симоненківської премії отримали 50 тис. грн
в Новини

Переможців Всеукраїнської літературної преміїімені Василя Симоненка нагородили на Черкащині. Відзначали авторів у двох номінаціях: кращий художній твір та поетична збірка, повідомляють в управлінні культури та охорони культурної спадщини ОДА.

Диплом лауреата Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка у номінації «За кращий художній твір» отримав Анатолію Кичинському за книгу поезій «Сотворіння цвіту». У номінації «За кращу першу поетичну збірку» отримав Андрій Шийчук за збірку віршів «Кахлі». Переможці отримають грошові премії поетичну збірку 20 000 гривень, а за кращий художній твір – 30 000 гривень.

Загалом премію пам’яті поета-гуманіста Василя Симоненка присуджують щорічно. Вона має на меті не лише вшанувати поета-черкащанина, а й популяризацію його імені й творчості для підтримки молодих талантів, заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання, спрямованих на побудову незалежної демократичної України.