У Черкаській області на майже 5% перевищений епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного центру контролю й профілактики хвороб.
За попередній тиждень, з 18 по 24 грудня, в області захворіли 5 569 осіб на ГРВІ, включно з COVID-19. Із них 2 990 – діти до 17 років.
Найвищі показники захворілих на ГРВІ, включно з COVID-19, відзначались у Черкаському та Уманському районах.
За минулий тиждень медики шпиталізували 336 осіб, із них 182 – діти до 17 років.
З початку епідемічного сезону, із 2 жовтня до 24 грудня, на ГРВІ перехворіли 67 591 особа, що на 26,2% більше, ніж за аналогічний період минулого сезону.
Читайте також: Дев’ять будинків Черкас залишилися без гарячого водопостачання