У черкаській школі під час концерту збирали кошти на ЗСУ

У черкаській школі під час концерту збирали кошти на ЗСУ
в Новини

Черкаська дитяча музична школа №3 влаштувала традиційний звітний концерт «Новорічний віртуозник», на якому діти провели благодійну акцію для збору коштів для захисників.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

«Цього року ми вагалися в доцільності проведення «Новорічного  віртуозника». Однак, враховуючи побажання  батьків, усе ж вирішили: діти мають право на свято, адже наші Збройні Сили  виборюють для них щасливе дитинство», – сказала директорка Черкаської ДМШ №3 Алла Колесник. – Дякую кожному захисникові, що ми маємо змогу вчити підростаюче покоління найвеличнішому з мистецтв – музиці. Віримо в нашу Перемогу і вклоняємося героям».

Також юні патріоти провели творчі виступи та майстер-клас із плетіння патріотичних браслетів і стрічок. Їх разом із листами-побажаннями, дитячими малюнками та зібраними коштами від вихованців і батьків закладу передадуть нашим захисникам.

«Такі душевні дрібнички на фронті надзвичайно зігрівають душі наших мужніх воїнів, розчулюючи бійців до сліз. Тому вдячна нашим юним патріотам за їхню творчу ініціативу, величезний спектр позитивних емоцій, творчість і щирість, за відкриті серця, сповнені світла і добра, – відзначила заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна. – Сподіваюся, що в 2023 році ми проведемо концерт уже під мирним небом, повернемося до всіх попередніх планів і створимо в цьому закладі сучасний комфортний мистецький простір, як і хотіли до війни».