У черкаській спортивній дитячо-юнацькій школі оновили міні-футбольний майданчик

в Новини

На базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської обласної ради урочисто відкрили оновлене футбольне міні-поле для вихованців закладу. З цієї нагоди до спортсменів завітав заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль:

– Коли ми говоримо про зміцнення бойових позицій держави, зокрема в оборонному плані, маємо на увазі й виховання здорової нації. Адже без занять фізичною культурою і спортом, не матимемо міцної та загартованої молоді. Сьогодні обласна влада, попри всі негаразди, віднайшла кошти для відкриття такого гарного смарагдового поля. Тож, бажаю вам, хлопці, – звернувся заступник голови Віталій Коваль до малих спортсменів, присутніх на відкритті, – не втрачати сил, тренуватися, досягати висот і дійти до Ліги чемпіонів.

200520151610941_1607963136138849_558630287624615994_n

Потому Віталій Володимирович вручив командам нові футбольні м’ячі.

Начальник управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський каже, що на реконструкцію поля використали 120 тисяч гривень з обласного бюджету. Нині управління сім’ї вирішує питання щодо відновлення в подальшому інших спортивних об’єктів.

– У школі 30 тренерів навчають понад 400 дітей 10-ти вікових категорій – із 7 до 17 років, з них займається футболом 164, – говорить директор обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, заслужений тренер України та заслужений працівник фізичної культури і спорту України Леонід Сіренко. – Вихованці школи традиційно показують високі результати, як на обласному, так і на державному рівні, адже тренери працюють з учнями на відділенні футболу з 1998 року, тож мають неабиякий досвід. Як результат: тричі ставали чемпіонами України і тричі – срібними й бронзовими призерами Чемпіонатів України.

Сайт Черкаської ОДА