У Черкаській ТЕЦ – новий очільник

У Черкаській ТЕЦ – новий очільник
в Новини

На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» призначено нового керівника. Підприємство очолив Сергій Вікторович Куриленко. Про це повідомили в пресслужбі підприємства.

Свою трудову діяльність енергетика він розпочав у 1997 році машиністом насосних установок на АТ «АЕS Усть – Каменогорська ТЕЦ», Республіка Казахстан.

Останні п’ятнадцять років своєї трудової діяльності Сергій Вікторович працював на керівних посадах та очолював підприємства енергетичної галузі, зокрема: АЕС Согринська ТЕЦ», Республіка Казахстан – Технічний директор; ДТЕК Дніпроенерго «ЗАПОРІЗЬКА ТЕС» – Директор; ТОВ «ДТЕК ЕНЕРГО», Україна – Директор дирекції з генерації електроенергії.

За роки роботи в енергетиці удостоєний почесних відзнак та нагород: «Почесний енергетик Республіки Казахстан»; почесний знак Федерації роботодавців паливно-енергетичного комплексу України «Свята Варвара». У 2020 році Сергій Куриленко був нагороджений почесною грамотою Міністерства енергетики України та почесним знаком Президії Федерації профспілок України «За розвиток соціального партнерства» – у 2021 році.

Новопризначений директор познайомився з представниками колективу ТЕЦ, із цехами та підрозділами підприємства, оглянув територію та виробничі цехи станції.

– Я усвідомлюю сьогодні рівень відповідальності, який беру на себе, очоливши в такий складний для України час, вже згуртовану та професійну команду Черкаської ТЕЦ. Я залучу всі свої знання та попередньо отриманий досвід, щоб досягати поставлених цілей та впоратися з викликами, які диктує нині війна. Одним із пріоритетних для мене на сьогодні завдань є безпечна та надійна, економічна та стабільна робота підприємства. Це особливо важливо впродовж проходження опалювального сезону 2022-2023 років, оскільки ми є надійним постачальником тепла та гарячої води для близько 150 тисяч споживачів міста Черкаси, – запевнив Сергій Вікторович.