У Черкаському державному бізнес-коледжі планують відкрити бізнес-інкубатор

У Черкаському державному бізнес-коледжі планують відкрити бізнес-інкубатор
в Новини

Створено його буде за взірцем кращих американських бізнес-інкубаторів, у яких делегація коледжу побувала у  рамках програми «Відкритий Світ», інформує його прес-служба.

7-18 жовтня викладачі Черкаського державного бізнес-коледжу відвідали США – їх було обрано для участі у  програмі Американських Рад з міжнародної освіти. «Відкритий світ».

– Наш візит до США розпочався із відвідин Бібліотеки Конгресу у Вашингтоні де ми прослухали курс просвітницьких лекцій від провідних американських викладачів, учених, політологів, представників неурядових організацій, – розповів заступник директора ЧДБК із виховної роботи та міжнародних зв’язків Максим Богун. – Також, ми зустрілися із послом та виконавчим директор Центру лідерства «Відкритий Світ»Джон О’Кіфом.

У рамках знайомстваіз системою вищої освіти  – задля чого ми і побували у США  – ми зустрілися із представниками UniversityofWisconsin, AlvernoCollege, Universityof Wisconsin-Milwaukee: SchoolofContinuing. Під час багатостороннього діалогу між українськими та американськими викладачами порушувалися актуальні питання співпраці, зокрема – перспективи міжнародних програм обміну студентами та викладачами, програм професійного стажування тощо.

Зрештою, ми відвідали і  детально ознайомилисьіз діяльністю бізнес-інкубаторів та бізнес-шкіл у Мілуокі – зокрема,GlobalWaterCouncil, LubarSchoolofBusinessfaculty, InnovationCampusWauwatosa, BizStarts, WisconsinWomenBusinessInitiativeCorporation. Ми давно планували створити при коледжі центр сприяння розвитку підприємництва і тепер, нарешті, починаємо працювати над втіленням цієї ідеї у життя.