У Черкаському дитячому обласному онкоцентрі встановили “Скриньку хоробрості” (ВІДЕО)

У Черкаському дитячому обласному онкоцентрі встановили “Скриньку хоробрості” (ВІДЕО)
в Новини

“Скриньку хоробрості” встановили у Черкаському обласному центрі дитячої онкології та гематології. Про це розповіла Суспільному завідувачка відділення Оксана Глухарева. Нині тут лікують 30 дітей. Після щоденних маніпуляцій дітям дарують зі скриньки іграшку. Приносити їх можуть усі охочі.

У Черкаському дитячому обласному онкоцентрі встановили "Скриньку хоробрості" (ВІДЕО)

У маніпуляційному кабінеті п’ятирічному Олексію поставили підключичний катетер. Мама хлопчика Інна Лобас розповідає, що у дитини – онконедуга, у центрі вони лікуються пів року, тож у цьому кабінеті бувають щодня.

– Хороша річ, тому що дітки наші таке переживають, що не всі дорослі витримують: постановка катетерів, стернальні пункції. Деякі дітки без наркозу це переносять! Дуже хочеться, щоб люди нам допомогли! Щоб у відділенні була така скринька постійно заповнена, – розповідає Інна Лобас.

Дитячий лікар-гематолог Аліна Облап розповідає, що скриньку створили, аби трішки підбадьорювати діток після досить болючих маніпуляцій. Передати іграшки можна, зв’язавшись із працівниками центру, головна умова, аби іграшки були нові, невеликі та цікаві дітям.

Детальніше дивіться у відео: