У Черкаському гуманітарно-правовому ліцеї на святі «Останнього дзвоника» вітали випускників, що отримали 200 балів за ЗНО

в Новини

Сьогодні  до Черкаського гуманітарно-правового ліцею на свято «Останнього дзвоника», завітали почесні гості. Директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Вікторівна Сакаєва приїхала привітати випускницю  ліцею Анастасію Педан, яка набрала 200 балів за тести поглибленого та базового рівня з української мови та літератури.

Крім цього на святі були присутні також  Наталія Іванівна Лісова – проректор з питань ЗНО та моніторингу якості освіти та Оксана Миколаївна Зубенко – головний спеціаліст Департаменту освіти та гуманітарної політики.

Світлана Вікторівна Сакаєва вручила Анастасії грамоту та побажала, щоб така нагорода була не останньою. Також випускниця отримала й грамоту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

information_items_2887

У цьому ж ліцеї ще одна учениця отримала 200 балів за базовий рівень української мови та літератури. Маргариті Довбій вручили грамоту від Департаменту освіти й науки Черкаської ОДА.

Також від імені Департаменту освіти й науки Черкаської ОДА вчителям, які навчали цих дівчат вручили подяку, таку ж відзнаку отримав і ліцей від Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Цього року Черкаський гуманітарно-правовий ліцей випускає у доросле життя 2 курси (4-А – класний керівник Козачинська Олена Іванівна та 4-Б курс – класний керівник Копійка Тетяна Григорівна).

Як і годиться на урочистій лінійці директор гуманітарно-правового ліцею Віктор Гаврилович Гайдук та заступник директора з навчально-виховної роботи Юрій Фірсович Зімнін  провели нагородження тих, хто протягом 2014-2015 навчального року досяг значних результатів у навчанні, спорті та громадському житті ліцею.

Від імені випускників  Анастасія Педан та почесний президент ліцею Артем Сіренко подякували вчителям та батькам за знання та життєвий досвід, який вони здобули і котрий їм обов’язково знадобиться у житті.

За традицією ліцею останній дзвінок дають учні випускних курсів. Цьогоріч це – Анна Ткаченко і Ярослав Боковня, Вікторія Тарануха та Артем Сіренко, Анастасія Педан та Євгеній Коновалов.  По завершенню свята випускники залишили лінійку першими, а їх місце зайняли нульовички. А наостанок випускники випустил в небо повітряні кульки.

Департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР