У черкаському парку створюють нові зони відпочинку та відновлюють паркувальні майданчики (ФОТО)

У черкаському парку створюють нові зони відпочинку та відновлюють паркувальні майданчики (ФОТО)
в Новини

У парку Сосновий бір у Черкасах почали створювати нові зони для відпочинку та відновлювати паркувальні майданчики, а також ремонтувати під’їзні групи. Наразі розчистили від дикорослих чагарників та самосіву лісосмугу з боку вулиці Пальохи, йде підготовка до асфальтування там паркувального майданчика, встановлення бордюрів, ремонту люків. Згодом буде встановлено освітлення і лавочки, щоб відвідувачі змогли відпочивати з комфортом і в тій частині парку. Паралельно працівники КП прокладають з бетонних плит доріжки через лісовий масив для зручності містян, де вони є протоптані, але не облагороджені.

Про це інформує пресслужба КП “Дирекція парків”.

Для подібних робіт «Дирекція парків» використовує власні матеріали, знайшла господарське застосування тому, що є, що раніше збирались утилізовувати, тож місто не витрачає додаткових коштів.

«Зараз також відновлюємо в парку господарський двір, плануємо облаштувати тут місце для своєї техніки й окремий заїзд для неї, щоб не заважати відвідувачам відпочивати, підсиплемо його осколом і щебенем. Але хочу зазначити, що після розчистки схилів біля господарської будівлі відкрилися такі неймовірні краєвиди на Дніпро, що виникла думка якось поділитись ними із містянами, а не залишати за огорожею», – зазначив Геннадій Шевченко.

Також подбали комунальники й про безпеку, перемістивши обмежувачі для автотранспорту на паркових алеях ближче до проїжджої частини вулиці Дахнівської, щоб люди не виїжджали на бордюр, не ставили там автомобілі, і не обмежували оглядовість руху, створюючи аварійні ситуації. На далі в планах також відремонтувати заїзд в парк з боку дамби, облаштувати й там невеликий паркувальний майданчик.