У Черкаському районі будуть розбиратися із незаконним видобутком піску

У Черкаському районі будуть розбиратися із незаконним видобутком піску
в Новини

Сьогодні керівник району Костянтин Омаргалієв провів нараду з правоохоронними органами, у ході якої були розглянуті питання громадського порядку на території Черкаського району, відповідальності за незаконне користування землею без оформлених належним чином документів та незаконний видобуток піску, зафіксований минулого тижня у Червоній Слободі. У нараді також взяли участь голова районної ради Анатолій Яріш та заступник керівника району Петро Коренюк.

– У Червону Слободу виїхали представники райвідділу міліції, які задокументували факт незаконного видобутку піску, опечатали техніку. Там працювали екскаватори, бульдозери, землеснаряд. Працівників, які обслуговували цю техніку, вже на місці не було, – повідомив заступник начальника Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області Ігор Сватко. – Всі матеріали були передані до слідчого управління для відповідного реагування. Інформації щодо стану справ поки що не надходило.

Нагадаємо з метою запобігання незаконному видобутку піску та вжиття невідкладних заходів з упорядкування цієї діяльності згідно з вимогами чинного законодавства України на території Червоної Слободи ще минулого року була створена комісія райдержадміністрації. Матеріали перевірок були направлені до відповідних контролюючих органів.