Котельні, теплові мережі та центральні теплові пункти в Черкаському районі підготували до опалювального сезону на 100 %.
Про це повідомила голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.
За її словами, першочергово вони працюють над альтернативними джерелами електропостачання і теплопостачання.
Зокрема, для цього провели:
- комплексну підготовку будинків, ремонти покрівель, систем холодного водопостачання, внутрішньобудинкових систем електропостачання;
- підготували об’єкти соціально-культурного призначення;
- також провели підготовчі роботи на об’єктах водопровідно-каналізаційного та дорожньо-мостового господарств.
Читайте також: Карась розповів, коли в Черкасах може розпочатися опалювальний сезон