У Черкаському районі скандал через створення ОТГ

в Новини

На сесії обласної ради мешканці села Худяки Черкаського району виступили проти об’єдання із селом Леськи. За це вони зібрали понад 800 підписів. Їхнє звернення на сьогоднішній сесії обласної ради зачитав депутат від ВО «Свобода» Юрій Ботнар.

Натомість вони хочуть створити ОТГ із селом Сагунівка, однак заявляють, що сільський голова Роман Василина разом із головою райради Олексієм Собком попри інтереси громади просувають об’єднання села Худяки із селом Леськи. З цього приводу вони зверталися і до правоохоронних органів, однак належної реакції не отримали.

Ботнар просить правоохоронні органи жити всіх можливих заходів щодо припинення примусового об’єднання села Худяки із селом Леськи та перевірити діяльність сільських голів. Натомість обласну владу він закликає сприяти у об’єднані Худяків із Сагунівкою.

— Це неприйнятно, оскільки населення села Леськи вдвічі більше за населення села Худяки, що дасть відповідну пропорцію голосів депутатів в об’єднаній громаді. Наслідком цього може бути різке скорочення видатків на соціальну сферу, загрожує закриття дитячого садочку та інше, — сказав депутат.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Нові правила: при перетині кордону невакциновані мають встановити застосунок «Вдома»
Новини
У Чигирині горів будинок
Новини
Черкаські гімнасти вийшли до фіналів чемпіонату світу