Сьогодні вранці у Городищі зіткнулися легковий автомобіль “Ford Sierra” та вантажівка “Scania”.
Про це повідомили в пресслужбі ГУ Поліції у Черкаській області.
На вулиці Об’їзній 20-річна водійка легковика не впоралася з керуванням та виїхала на зустрічну смугу руху, де зіткнулася з вантажівкою. Кермувальницю оглянули медики швидкої допомоги, жінка отримала легкі тілесні ушкодження та відмовилася від госпіталізації.

На місці події поліціянти склали адміністративний протокол.
Читайте також: Мистецькі школи Черкас проводять набір на 2024-2025 навчальний рік (КОНТАКТИ)