У Черкаському терцентрі оздоровлюють відвідувачів у соляній кімнаті

У Черкаському терцентрі оздоровлюють відвідувачів у соляній кімнаті
в Новини

Відвідувачів соляної кімнати у Територіальному центрі надання соціальних послуг у Черкаси.

Про це повідомили в пресслужбі Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

У департаменті зазначають, що під час сеансу в галокамері мікрочастинки солі проникають у найвіддаленіші відділи бронхіального дерева, осідають на шкірі й чинять протизапальну, бронходренажну й імуномоделюючу дії, а також позитивний вплив на шкіру, волосся та нервову систему.

– Уперше я проходила сеанси у соляній шахті цього літа. Мені порадили таке лікування після перенесеного бронхіту. Я відчула значне покращення і не лише щодо дихальної системи. Покращилося загальне самопочуття: стала спокійнішою, нормалізувався сон. Тому через пів року вирішила пройти ще один курс, – зазначила відвідувачка терцентру Людмила Буденко.

Як розповіла медсестра відділення денного перебування №2 територіального центру Тетяна Кучеренко, щодня проводиться по 4 сеанси спелеотерапії тривалістю 30 хвилин. Кожен відвідувач проходить 10 сеансів.

Сольова кімната працює в територіальному центрі з 2016 року та користується незмінною популярністю у відвідувачів. Нагадаємо, що терцентр – це комунальна установа, яка фінансується з міського бюджету та надає різні види соціальних послуг особам літнього віку, особам з інвалідністю та тим, хто перебуває в складних життєвих обставинах. Загалом протягом року послугами територіального центру користується понад 5 тисяч черкасців.