Серед донорів “Biopharma Plasma Черкаси” розіграли урок безпечного водіння

Серед донорів “Biopharma Plasma Черкаси” розіграли урок безпечного водіння
в Новини

Сьогодні, 29 березня, у «Biopharma Plasma Черкаси» розіграли сертифікат на заняття в Центрі безпечного водіння “Пілот”. Учасниками розіграшу були усі, хто здавав компоненти крові  в межах акції “Вечірній донор”.

Ця акція тривала від початку березня. Кожний тиждень серед усіх донорів, що приходили здавати кров після 15:00 години, розігрували різноманітні призи: сертифікат до салону краси, квитки на матч баскетбольного клубу та урок водіння. Лише за останній тиждень до акції долучилися 52 особи.

“Ми спостерігаємо щотижня невеликий приріст осіб, що здають кров. До того ж нам вдалося “розвантажити” ранкові години для прийому донорів, таким чином зменшивши черги та час очікування кожного”, – зазначив директор Черкаського обласного центру служби крові “Biopharma Plasma” Ярослав Березань.

IMG_5054
Переможцем розіграшу став чоловік 1991 року народження. Його ознайомлять із правилами керування автомобілем та поведінки на дорозі.

“Переможець отримає ознайомчий двохгодинний урок у нашому Центрі водіння. Загалом дуже важливо, аби водії вміли безпечно керувати автомобілем, адже від цього залежить життя та здоров’я і всіх людей навколо”, – зауважив директор Центру безпечного водіння Андрій Яроменко.

Акцію “Вечірній донор” планують продовжити і в квітні. Керівництво Центру крові анонсувало, що на учасників донорської акції очікують інші цікаві подарунки.