У черкаському зоопарку невдовзі побудують авіарій

У черкаському зоопарку невдовзі побудують авіарій
в Новини

Фото харківського авіарію

До кінця літа наступного року в Черкаському міському зоологічному парку “Рошен” з’явиться авіарій. Про це розповів директор Євгеній Ван під час засідання виконавчого комітету. За його словами, тут мають з’явитися авіарій, струмок, променадна алея і тераріум, пише пресслужба ЧМР.

«Ми вже виходимо на нову територію, яку отримали в цьому році, і проектуємо великий комплекс «Авіарій». Він матиме площу 1800 м2, яка буде перекрита сіткою. Це буде експозиція для хижих птахів і водно-болотних птахів України. На ці потреби спонсор виділяє близько 50 млн грн. Відкрити авіарій хочемо вже у серпні 2022 року», – поділився Євгеній Ван.

Читайте також: «Наш зоопарк стане кращим у країні»: у черкаському звіринці реконструювали головний вхід та озеро (ФОТО)

Також, за його словами, у зоопарку будують великий струмок, який з’єднає експозицію «Земля ведмедів і вовків» і павільйон змінних експозицій з озером.

«Зараз проектується алея, яка з’єднає вул.30-річчя Перемоги з центральною частиною парку, тут буде променадна зона. Крім того, у серпні 2023 року плануємо відкрити експозицію «Тераріум» на новій території», – зазначив директор підприємства.

Наразі до черкаського зоопарку щороку приходить близько 170 тисяч відвідувачів.