У Черкаської податкової новий керівник

в Новини

Наказом ДФС України від 5 листопада 2015 року № 3553-о виконання обов’язків начальника Державної податкової інспекції у м. Черкаси ГУ ДФС у Черкаській області покладено на  Царюка Антона Олександровича.

Царюк А.О. народився 12 березня 1982 року у м. Сміла Черкаської області. Закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом, Інститут соціального управління економіки і права, Харківський національний університет внутрішніх справ, Національний університет державної податкової служби України. Отримав спеціальності “Фінанси” та “Правознавство”.

У податковій службі працює з 2004 року. Розпочав свою трудову діяльність на посаді державного податкового інспектора відділу оперативного контролю Черкаської ОДПІ.

До нового призначення обіймав посаду заступника начальника ДПІ у м. Черкаси  ГУ ДФС у Черкаській області. Має спеціальне звання радник податкової та митної справи ІІ рангу.

Нагадаємо, минулого керівника податкової Максима Криштопу переведено на посаду в.о. начальника Головного управління ДФС у Черкаській області.