У червні деякі жителі Черкащини отримають підвищені пенсії

У червні деякі жителі Черкащини отримають підвищені пенсії
в Новини

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Супряга повідомив, що, відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 1 квітня проведено перерахунок пенсії тим особам, які після призначення (перерахунку) пенсії продовжували працювати та на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули права на проведення перерахунку.

Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Оскільки страхувальники подавали звіти про сплату єдиного соціального внеску за І квартал 2022 року до 10 травня, перерахунок працюючим пенсіонерам проведено у травні.

Враховано лише страховий стаж, набутий після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або – у разі доцільності – стаж та заробітну плату, набуті після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

– Головне управління Пенсійного фонду України в області провело перерахунок пенсії з 1 квітня 2022 року понад 40 тис. пенсіонерів, із них 5,9 тис. – по стажу та заробітній платі після призначення (попереднього перерахунку) пенсії. Розмір пенсії зріс у 15 тис. осіб, середній розмір їхнього підвищення – 206,89 грн (по Україні – 168,07 грн), – зазначив Олександр Супряга.

Пенсію в підвищеному розмірі жителі Черкащини отримають у червні з доплатою за квітень і травень.