У ЧІПБ для молодого поповнення розпочали табірний збір

У ЧІПБ для молодого поповнення розпочали табірний збір
в Новини

14 серпня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відбулася зустріч керівництва навчального закладу з першокурсниками та їх батьками. Присутнім були доведені умови проживання та навчання курсантів інституту, можливості розвитку їх наукових, спортивних та творчих талантів.

По завершенню зібрання першокурсники зустрілися з керівниками своїх факультетів та курсів для подальшого визначення розпорядку дня під час двотижневого табірного збору. У плані заходів – теоретична та фізична підготовки, зустріч з ветеранами, розповідь про історію та традиції навчального закладу, різноманітні культмасові заходи, – повідомляє прес-служба навчального закладу.

Також під час табірного збору для першокурсників буде проведено соціально-психологічне вивчення з метою оцінки емоційно-вольових якостей особистості, особливостей їх спілкування і поводження у колективі а також індивідуально-виховна робота, заняття з техніки безпеки тощо. Все це дасть можливість створити дружні колективи, які б відрізнялися високо-моральними нормами взаємовідносин та належним рівнем дисципліни, а також виявити осіб, гідних призначення на посади командирів відділень та заступників командирів взводів.