У ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція

У ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція
в Новини

9 жовтня в ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Надзвичайні ситуації: безпека та захист», інформує прес-служба університету.

415B3758

Участь у конференції взяли науковці із Національного університету цивільного захисту України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Кіровоградського національного технічного університету, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (м. Київ), Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту. Загалом участь у науково-практичній конференції взяло більше сотні учасників.

415B3815

415B3835

Також представляв свої тези та доповіді президент спілки чорнобильців Західної Грузії Джамбул Джикія із міста Кутаїсі.

За допомогою відео-зв’язку взяли участь у конференції білоруські науковці із ДУО «Командно-інженерного інституту» МНС Республіки Білорусь та Гродненського державного аграрного університету.

Робота науково-практичної конференції проходила у чотирьох секціях: Наукові аспекти попередження надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами; Інноваційні технології ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків; Правові, освітні організаційно-управлінські та соціально-психологічні аспекти пожежної та техногенної безпеки; Прикладні наукові аспекти екологічної та техногенної безпеки. Моніторинг та інформаційне забезпечення у сфері пожежної та техногенної безпеки.

За підсумками роботи пленарного та секційних засідань конференції учасники виробили та затвердили резолюцію, ключові положення якої окреслюють шляхи удосконалення системи запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій.

415B3765