У ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля відбулися збори керівників підрозділів з питань цивільного захисту

У ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля відбулися збори керівників підрозділів з питань цивільного захисту
в Новини

3 листопада на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України розпочали роботу збори керівників підрозділів з питань цивільного захисту місцевих органів виконавчої влади та територіальних органів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Заходи організовані відповідно до підпункту 1 пункту 13 Плану основних заходів цивільного захисту на 2015 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 травня поточного року за № 476-р. та будуть відбуватися з 3 до 4 листопада.

415B7062

Сьогодні в клубі інституту відбулося урочисте відкриття зборів. Привітали керівників підрозділів: виконуючий обов’язки проректора Національного університету – начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Олександр Тищенко, заступник голови-керівник апарату Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, заступник Директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Парталян та начальник Управління ДСНС України у Черкаській області генерал-майор с.ц.з. Віктор Гвоздь.

415B7052

Далі для гостей організатори провели екскурсію навчальним закладом. Також під час свого візиту до ЧІПБ присутні відвідали спортивний комплекс, де переглянули виступи фахівців-скелалазів.

415B7093

Серед основних завдань зборів були виділені п’ять ключових моментів: доведення до учасників останніх змін у законодавстві щодо організації заходів цивільного захисту населення і територій; аналіз стану готовності територіальних підсистем до виконання завдань інженерного радіаційного, хімічного та медико-біологічного захисту населення і територій; доведення основних вимог щодо організації планування заходів цивільного захисту, підготовки органів управління та навчання населення; обмін досвідом у вирішенні проблемних питань з організації оповіщення та інформування населення під час виникнення надзвичайних ситуацій у зоні проведення АТО і у сфері організації захисту населення і територій.

Програмою другого дня зборів передбачено проведення практичних занять у м. Каневі на теми: “Організація заходів з евакуації матеріальних і культурних цінностей у разі загрози або виникнення НС на об’єктах Шевченківського національного заповідника” та “Утримання у функціональному стані протизсувних і протипаводкових споруд Чернечої гори”.

Сектор зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля