У ЧНУ готуватимуть кадри для органів місцевого самоврядування (ВІДЕО)

в Відео Новини Освіта і наука

Ректор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко в студії «ВиЧЕрпно» розповів про основні досягнення ВНЗ у 2020 році, чи адаптувався університет до дистанційної форми навчання, як працюватиме ЗВО під час січневого локдауну та коли розпочнуть підготовку спеціалістів для ОТГ.

Черкаський національний університет щороку готує фахівців за новими спеціальностями. Наразі у ЧНУ почали готувати кадри для органів місцевого самоврядування, оскільки реформа децентралізації досі триває і вона потребує фахових спеціалістів. Адже з 1 січня почне діяти новий територіальний устрій, область буде поділена на чотири райони та об’єднані територіальні громади.

«Об’єктивно кажучи, коли підбирають людей в ОТГ, то вони певною мірою не підготовлені. Після поділу на райони обов’язки службовців місцевих рад дещо розширились, тобто вони мають бути більш відповідальними і фаховими. А для цього треба пройти певне навчання», — розповідає Олександр Черевко.

Читайте також: Ліквідація РДА: що чекає на працівників реорганізованих структур

Проводити курси для держслужбовців будуть фахівці Черкаського національного університету.

- Ми почнемо і потім подивимося на запити щодо цього продукту. Адже це щось нове, як для громад, так і для нас самих. Починати плануємо вже з 1 січня нового року», — проанонсував Черевко.

Детальніше про це та інше дивіться у нашому відео:

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Відео
В одному із мікрорайонів Черкас з’явиться підрозділ ЦНАПу (ВІДЕО)
Відео
Вивчаємо питання побудови кисневої станції на території Першої лікарні, — Анатолій Бондаренко (ВІДЕО)
Відео
З 80-ти проголосованих е-петицій у Черкасах реалізовано лише одну (ВІДЕО)