У ЧНУ готуватимуть кадри для органів місцевого самоврядування (ВІДЕО)

в Відео Новини Освіта і наука
besplatka_728_90_ukr

Ректор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко в студії «ВиЧЕрпно» розповів про основні досягнення ВНЗ у 2020 році, чи адаптувався університет до дистанційної форми навчання, як працюватиме ЗВО під час січневого локдауну та коли розпочнуть підготовку спеціалістів для ОТГ.

Черкаський національний університет щороку готує фахівців за новими спеціальностями. Наразі у ЧНУ почали готувати кадри для органів місцевого самоврядування, оскільки реформа децентралізації досі триває і вона потребує фахових спеціалістів. Адже з 1 січня почне діяти новий територіальний устрій, область буде поділена на чотири райони та об’єднані територіальні громади.

«Об’єктивно кажучи, коли підбирають людей в ОТГ, то вони певною мірою не підготовлені. Після поділу на райони обов’язки службовців місцевих рад дещо розширились, тобто вони мають бути більш відповідальними і фаховими. А для цього треба пройти певне навчання», — розповідає Олександр Черевко.

Читайте також: Ліквідація РДА: що чекає на працівників реорганізованих структур

Проводити курси для держслужбовців будуть фахівці Черкаського національного університету.

- Ми почнемо і потім подивимося на запити щодо цього продукту. Адже це щось нове, як для громад, так і для нас самих. Починати плануємо вже з 1 січня нового року», — проанонсував Черевко.

Детальніше про це та інше дивіться у нашому відео:

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Відео
«Вони значно багатші від мене, у якого чимало бізнесу», — Араік Мкртчян про бюрократію та умови для підприємців (ВІДЕО)
Відео
Артур Савін розповів, чому очолив департамент архітектури та будівництво якого об’єкту вважає для себе викликом (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: призерка Чемпіонату України з автокросу Таня Яроменко (ВІДЕО)