У ЧНУ спростували інформацію щодо неготовності закладу до опалювального сезону

У ЧНУ спростували інформацію щодо неготовності закладу до опалювального сезону
в Новини

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спростовула інформацію, що заклад освіти не готовий до опалювального сезону.

Нагадаємо, нещодавно директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась на робочій нараді поінформував, що деякі заклади медицини і освіти у Черкасах не готові до початку опалювального сезону. Серед таких закладів опинився і Черкаський національний університет.

«Є пориви на мережах Черкаського національного університету. Там навіть не проводилися гідравлічні випробування. Тож увімкнути опалення у гуртожитку по вул.Хрещатик, 64, їдальні по вул.Хрещатик, 66, бібліотеці по вул.Університетській, 22 і корпусі №3 по бул.Шевченка, 79 наразі неможливо. Жодної реакції з боку університету наразі немає”, – зазначив Карась.

В університеті зауважують, що така інформація є неправдивою, має упереджений характер і компрометуючий зміст, що негативно впливає на імідж і ділову репутацію університету.

У квітні 2020 року керівництво університету звернулося до КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» листом щодо проведення ремонтних робіт відповідною службою «Черкаситеплокомуненерго» з оплатою за виконані роботи, але тоді їм у проведенні ремонту відмовили. Тоді в університеті знайшли альтернативну можливість вирішення цієї проблеми: у вересні працівники «Черкаситеплокомуненерго» разом із представниками служби головного інженера університету провели перевірку готовності об’єктів до опалювального сезону гуртожитку №3 (вул. Хрещатик, 64), їдальні (вул. Хрещатик, 66) та бібліотеки (вул. Університетська, 22) зі складанням відповідних актів, де в графі «Рішення про готовність об’єкту» вказано «Готовий».

“Станом на 30.09.2020 року гуртожитки № 1,2,3,4,5 та навчальні корпуси № 1,2,3,4,5 та інші будівлі університету готові до опалювального періоду 2020/2021 року, про що складені відповідні акти. Нині у гуртожитки подається гаряча вода”, – повідомляє пресслужба ЧНУ.