У чоловіка, який загинув у Софіївці від удару блискавки, залишилась одномісячна дитина

У чоловіка, який загинув у Софіївці від удару блискавки, залишилась одномісячна дитина
в Новини

У 23-річного чоловіка, який загинув напередодні від удару громовиці, залишилась одномісячне немовля. Про це йдеться у сюжеті “Вікна новини”. 

Нагадаємо, у селі Софіївка, що на Черкащині, від ураження блискавки 27 червня загинули двоє людей, ще одна жінка – у лікарні. Як з’ясувалось, всі вони відпочивали біля водойми, а коли почалася гроза – сховалися в автомобіль. Щойно негода вщухла –  троє дорослих вийшли перечекати дощ на вулиці й сховалися під дерево, у яке і влучила блискавка.

На місці медики виявили, що від ураження блискавки загинув 23-річний хлопець та жінка близько 55-ти років.

“Вони вийшли з машини, бо там було багато людей, і стали під березою. Блискавка там їх і вбила. Кору дерева на 25 метрів розкидало”, – розповів чоловік загиблої жінки Яків Походенко.

Після удару громовиці вижила лише 46-річна жінка, нині вона в лікарні. Неврологиня Ярослава Коберник однією з перших прибігла на місце трагедії і до приїзду “швидкої” саме вона надавала допомогу постраждалій. Дружина загиблого 23-річного Ігоря весь час просила допомогти її чоловікові, та врятувати його не змогли. У подружжя місяць тому народилася дитина.

Детальніше про це дивіться в сюжеті: