У Чорнобаї відбувся турнір з греко-римської боротьби

У Чорнобаї відбувся турнір з греко-римської боротьби
в Новини

У Чорнобаївському районному спорткомплексі 10 жовтня відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби на призи пам’яті Івана  Піддубного. У ньому взяли участь 9 команд з різних областей України, а це загалом близько 50 спортсменів, повідомляють у Чорнобаївській райдержадміністрації.

Право підняти державний прапор надали олімпійському чемпіону Андрію Хімічу та минулорічному абсолютному чемпіону Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного Євгену Саветі, який і цього року здобув чемпіонський титул. У ході змагань усі спортсмени викладалися на повну силу, тож всі залишилися задоволеним змаганнями борців. Переможців та призерів нагородили медалями, дипломами та грошовими преміями. Тренерам, суддівській бригаді та спонсорам турніру була оголошена подяка від організаційного комітету.

Очільник Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда відзначив, що Україна завжди була багатою на людей, чия фізична міць гармонійно поєднувалась з високою духовністю та відданістю Батьківщині.

− Ім’я нашого земляка Івана Піддубного, шестиразового чемпіона світу, непереможного богатиря багато років гриміло на спортивних аренах країн і континентів. Йому аплодували глядачі Франції і Німеччини, Англії і Америки, Італії і країн Північної Африки. Він був одним із тих, хто стояв біля витоків вільної, греко-римської боротьби та гирьового спорту. Тож проведення на його батьківщині цього турніру – це пошанування і висловлення поваги вдячних земляків тому, хто прославив наш український народ і є уособленням його слави й незборимого національного духу, утвердження ідеалів патріотизму та здорового способу життя, – говорить голова райдержадміністрації Сергій Джоболда.

Учасників та гостей турніру привітали начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський, почесний голова Асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району», голова федерації з греко-римської боротьби Черкаської області Петро Душейко, Радник Міністра молоді та спорту України Олександер Котовий.

У своєму виступі Максим Зеленський подякував батькам, тренерам і меценатам спорту, а спортсменам побажав чесної боротьби та перемог. Та відмітив, що на Чорнобаївщині владці дбають про розвиток спорту.

− За останній рік, Чорнобаївський спортивний комплекс приводиться у належний стан. Це один із унікальних спортивних об’єктів області на базі якого є ігровий зал, басейн, тренажерні зали, зал для боксу. Сьогодні відчутна підтримка фізичної культури та спорту районної державної адміністрації, а це надзвичайно важливо, − зазначив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА