У Чорнобаї парафіяни Свято-Варварівського храму проголосували за перехід до ПЦУ.
Про це інформують у сюжеті телеканалу ВІККА.
На зборах церковної громади парафіяни показували документи. До участі в голосуванні зареєструвалися 59 осіб. За від’єднання від московського патріархату і приєднання до Православної церкви України проголосували одноголосно.
У церкві допомагають вимушеним переселенцям та військовим ЗСУ. У пральні при храмі перуть і сушать одяг бійцям.
До того ж, у храмі завжди були за вільну Україну. Служби тут проводили українською мовою.
“Ми за 45 хвилин пройшлися по всіх десяти питаннях і прийняли доленосне, важливе для нас рішення, яке стосується нашого майбутнього, майбутнього для наших дітей”, – зазначає настоятель Свято-Варварівського храму, протоієрей Іван.