Поширити

У Чигиринській громаді вимкнуть вуличне освітлення

У Чигиринській громаді вимкнуть вуличне освітлення

Через складну ситуацію в енергосистемі від сьогодні в Чигиринській громаді вимикатимуть вуличне освітлення.

Про це повідомили в пресслужбі Чигиринської міської територіальної громади.

Таке рішення в громаді прийняли, аби зменшити навантаження на енергомережу.

“Просимо жителів громади з розумінням віднестися до тимчасових незручностей та економно споживати електроенергію”,— пишуть в громаді.

Читайте також: Протягом місяця в Черкасах діятиме знижка на безготівкову оплату в громадському транспорті

Реклама